Sten Nordström (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0703793697 (mobil)

E-post:
sten.nordstrom@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Borgerlig vigselförrättare Vigselförrättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 2022-10-14