Olle Rahm (S)

Kontaktinformation

E-post:
olle.rahm@politiker.norberg.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Allmänna utskottet Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-12-09 - 2022-10-14
Krisledningsnämnden Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Rådet för äldre och funktionsnedsatta Ordförande 2020-01-24 - 2022-10-14
Socialutskottet Ordförande 2019-12-09 - 2022-10-14