Niklas Johansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-645 68 01 (mobil)

E-post:
niklas.johansson@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokrati- och samhällsutvecklingsutskottet Vice ordförande 2019-10-21 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-30 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14