Lars Persson (PNF)

Kontaktinformation

Telefon:
070-512 56 48 (mobil)

E-post:
lars.persson@politiker.norberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokrati- och samhällsutvecklingsutskottet Ledamot 2019-12-09 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-05-28 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-11-04 - 2022-10-14
Rådet för äldre och funktionsnedsatta Ersättare 2020-01-22 - 2022-10-14