Rob den Hertog (PNF)

Kontaktinformation

E-post:
rob.den.hertog@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31