Åsa Eriksson (S)

Kontaktinformation

E-post:
asa.eriksson@norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Borgerlig vigselförrättare Vigselförrättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14