Veronica Hedenström (DiN)

Kontaktinformation

Telefon:
072-328 19 97 (mobil)

E-post:
veronica.hedenstrom@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31