Anna Kramer (M)

Kontaktinformation

E-post:
anna.kramer@politiker.norberg.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Borgerlig vigselförrättare Vigselförrättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen 1:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Krisledningsnämnden Ledamot 2018-10-15 2023-02-06
Valnämnden Vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31