Daniel Dahlin (S)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.dahlin@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31