Ylva Lundquist (S)

Kontaktinformation

E-post:
ylva.lundquist@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2020-12-07 - 2022-10-14
Socialutskottet Vice ordförande 2020-08-24 - 2022-10-14