Elizabeth Pettersson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-534 48 98 (mobil)

E-post:
elizabeth.pettersson@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokrati- och samhällsutvecklingsutskottet Ordförande 2019-10-21 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-09-30 - 2022-10-14