Christer Filipsson (DiN)

Kontaktinformation

E-post:
christer.filipsson@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Krisledningsnämnden Ersättare 2020-03-02 2023-02-06