Thommy Ukkonen (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070 513 70 40 (mobil)

E-post:
thommy.ukkonen@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsnämnden Ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31