Lennart Skansfors (DiN)

Kontaktinformation

E-post:
lennart.skansfors@politiker.norberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Krisledningsnämnden Ledamot 2019-11-04 2023-02-06
Valnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31