Anna Lindgren (DiN)

Kontaktinformation

Telefon:
070-366 16 44 (mobil)

E-post:
anna.lindgren@politiker.norberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsutskottet Ledamot 2018-10-15 2022-10-14
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2022-02-28 2022-12-31