Christer Filipsson (DiN)

Kontaktinformation

E-post:
christer.filipsson@politiker.norberg.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Allmänna utskottet Ersättare 2020-02-10 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Krisledningsnämnden Ersättare 2020-03-02 - 2022-10-14
Rådet för äldre och funktionsnedsatta Ersättare 2018-11-14 - 2022-10-14
Socialutskottet Ledamot 2019-04-15 - 2022-10-14