Peter Vidberg (DiN)

Kontaktinformation

Telefon:
076-105 25 00 (mobil)

E-post:
peter.vidberg@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokrati- och samhällsutvecklingsutskottet Ledamot 2018-11-19 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-11-20 - 2022-10-14