Lennart Skansfors (DiN)

Kontaktinformation

Telefon:
073-043 43 00 (mobil)

E-post:
lennart.skansfors@politiker.norberg.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Allmänna utskottet Ledamot 2019-09-16 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Krisledningsnämnden Ledamot 2019-11-04 - 2022-10-14
Socialutskottet Ersättare 2020-04-14 - 2022-10-14