Anita Lilja-Stenholm (L)

Kontaktinformation

E-post:
anita.lilja-stenholm@politiker.norberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Borgerlig begravningsförrättare Begravningsförrättare 2023-01-01 2026-12-31
Borgerlig vigselförrättare Vigselförrättare 2023-01-01
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31