Henry Lehto (V)

Kontaktinformation

E-post:
henry.lehto@politiker.norberg.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Demokrati- och samhällsutvecklingsutskottet Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-02-03 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Rådet för äldre och funktionsnedsatta Ledamot 2018-11-07 - 2022-10-14
Socialutskottet Ersättare 2019-08-28 - 2022-10-14