Per-Arne Andersson (M)

Kontaktinformation

E-post:
per-arne.andersson@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2022-10-15 2026-10-14
Valnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31