Eddie Lundeqvist (DiN)

Kontaktinformation

E-post:
eddie.lundeqvist@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2022-10-15 2026-10-14