Sara Dahlin (S)

Kontaktinformation

E-post:
sara.dahlin@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ordförande 2022-10-15 2026-10-14
Krisledningsnämnden Vice ordförande 2020-08-17 2023-02-06
Valnämnden Ordförande 2023-01-01 2026-12-31