Olle Rahm (S)

Kontaktinformation

E-post:
olle.rahm@politiker.norberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Krisledningsnämnden Ersättare 2018-10-15 2023-02-06
Valnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31