Carolina Wallin (-)

Kontaktinformation

E-post:
carolina.wallin@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-04-27 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-06-21 2022-10-14
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31