Torbjörn Mood (-)

Kontaktinformation

E-post:
torbjorn.mood@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-11-04 2022-10-14
Valnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 2022-12-31