Liane Blom (L)

Kontaktinformation

E-post:
liane.blom@politiker.norberg.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Valnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31