Gunnar Tiger (S)

Kontaktinformation

E-post:
gunnar.tiger@politiker.norberg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31