Karl Karlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
karl.karlsson@politiker.norberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Socialnämnden Ordförande 2023-01-01 2026-12-31